Så er det store bilshow, Scandinavian Custom Show 2010 overstået. Et fedt arrangement med masser af fede biler fra både Danmark og andre af verdens lande. Og traditionen tro, var der også masser af eventpiger, der viste mere hud end før.

Som altid var der til Scandinavian Custom Show 2010 en hulens masse flotte babes. Alle havde til formål at reklamerer for de forskellige udstillere, eller sælge nogle ting. Og den var sten sikker at det solgte, for hver gang der stod en pige klar til at få taget billeder, så strømmede folk til.
Streetfire havde en masse nye ansigter med på showet, der var placeret rundt om på messen på skift. Nogle i indgangen til at tage i mod gæsterne, andre susede rundt på el-køretøjer mens de sidste var klar på at få taget billeder sammen med publikum eller op af de ting publikum ønskede det.

[nggallery id=259]
Der kommer flere artikler til i løbet af ugen, så det er bare med at holde sig til!
Vi ses til næste år til Streetfire’s næste store show, Fast and Furious Carshow 2011, som foregår i Fredericia Messecenter.
Læs mange flere historier fra Scandinavian Custom Show 2010 her – og se alle de frække babes her!

[nggallery id=264]
[nggallery id=265]





Endelig et event hvor tøserne er over 18år 🙂 Syns der har været tendens til at de blev yngre og yngre, men de her ser “lovlige” ud 🙂
Blondiner er nu sjovest!