Rygter afslører måske Paul Walkers afløser i Fast and Furious

Den for nyligt omkomne Paul Walker, som siden 2001 har været en af hovedrollerne i film-franchisen “Fast and Furious”, stod til ligeledes at deltage i den næste film, der var sat til udgivelse den 11. juli 2014, men efterfulgt af dødsfaldet den 30. november i år udskød producenten Universal filmens udgivelse til en endnu ukendt dato.
Nu lyder nye rygter på, at en mere en velkendt popstjerne vil gøre sin debut i pågældende film.
Han er 19 år, han er førhen blevet skudt ihjel i krimiserien CSI, og så starter hans navn med J og slutter på -ustin Bieber. Det forlyder sig på nuværende tidspunkt nemlig, at popstjernen Justin Bieber i “Fast and Furious 7” vil have en delvist stor rolle. Enten som afløser for Paul Walker eller hans bror, men mulighederne er stadig mange.
Rapperen Ludacris, som ligeledes er med i filmen og har været det før, har meddelte allerede tilbage i juli, at han siger ‘go’ for popstjernens fremtræden i den næste film. Da dødsulykken med Paul Walker på daværende tidspunkt ikke var hændt, regnede han dog ikke med, at det ville dreje sig om rollen som Brian O’Connor.
Under alle omstændigheder skal manuskriptet omskrives, hvis filmen stadig står til at blive udgivet.
Like os på Facebook her





Det er nok det største NO GO der kan gives!!! Hvis dette er rigtigt, så kan de sku godt droppe alt om at fortsætte med at producere Fast and Furious! ALLE andre end JB! Næsten hellere en af One Direction homoerne…
Fuck hvor respektløst over for Poul Walker, håber ikk på de har tænkt sig og smadre det hele ved og gi ham nogen rolle
fuck no, det gør de bare ikke….
find en anden han kan ikke erstatte Paul Walker ..
Måske skulle du overveje at tjekke dit belæg før du smider noget op.
Rygterne er falske og baseret på et interview med Ludacris tilbage i MAJ
http://wafflesatnoon.com/2013/12/09/justin-bieber-replacing-paul-walker/
hvis han skal være med så ville det nok være mest realistisk hvis han var hans bror
Fuck hvor klamt, hvis de gør det er det sku da kun JB fans som vil se den!
Hvis det er deres plan så kan de sku da ligeså godt bare stoppe film nu, det ødelægger det for alle os andre som har føldt det hele vejen….
De gør det sikker fordi de tror at så er der flere som ville se den, men det er der ikke!!!
Nej fucking nej!. den dreng Ville ødelægge F A F. Drop det! seriøst! Paul Walker er død og så skal Bieber fandme ikke komme ind og spille hellig!
nej nej nej.. sig at det ikke passer!!! ødelæg nu ikke filmen bare fordi Paul Walker!!! heller at i lader filmen ligge ind at den dreng skal være med?? tag jer sammen man:'(
Bare rolig de ville aldrig give rollen til justin bieber det ville fuldstændig ødelæge filmen og de ville miste største delen af deres fans
Der er ingen der nogensinde vil kunne erstatte paul.. Men justin!? Måske de sku prøve at finde en mandlig skuepiller istedet!
Fy for satan
NOOOOOOO! Det gør de bare ikke, hvis man endelig skal ære Paul Walker ved at få en anden ind i filmen som kommer til at stå i hans sted, så find dog en ordentlig skuespiller og ikke Justin bieber… Det er for langt ude!!!
Hvad nu hvis knægten gør det godt og faktisk er med til at gøre at der kommer flere? Selvfølgelig skal Poul Walker skrives ud af filmen på en god måde og ikke erstattes af en anden skuespiller LIGEGYLDIGT hvilken det måtte være… men jeg kunne godt se filmen selvom Justin Bieber var med… hold nu op med jeres skide fordomme om alle andre! Dog tror jeg dette er en and, men lad os se!!! RIP
Det ville ødelægge alt hvad fast and furious står for hvis de vælger bieber, find en anden som måske er bare lidt mere mand i stedet, det burde ikke være så svært bare ikke bieber.
fuck det lyder bare så fake !!!
Ærligt det bliver nice.
Bieber får ingen chance fra, at vise sig fra sin.
Drengede side.
jeg symes personligt, at de kunne være fedt.
Tag jer sammen paul walker kom ind som et menneske JB kommer ind som et menneske de er bare mennesker selv om jeg er en stor fan af paul walker ja jeg ved han er død,,,,,,,,,,, jeg ved han var en stor skuespiller men hold op med at svine justin bieber til altså han er jo bare et menneske som os andre altså JB
Hvis han for den rollen bliver F&F en pige film, der er så mange andre de kan give rollen men håber lidt på at de kan få skrevet Paul Walker ud.
Hvor pokker har du opsnuset de rygter henne? Hvis han endelig skal spille med skal han først lige have egenskaberne til at egne sig til rollen. Han skal dog først lige lære at køre bil på den måde. 🙂
Så ødelagde de lige serien for mig! …
det var da synd at sætte den klammo ind så skal jeg da slet ikke se flere af de film selv om at jeg elsker filmene men det så slut nu !!!
NEVER…. uck jer der finder på det hvis dog lidt respekt i stedet for at smadre serien helt men den pop tøs til JB hvis der endelig skal være en der skal være hans bror må han da gerne være stærk og kunne køre bil, men ingen og jeg mener ingen skal være den nye brian o’conner
Altså er ik JB fan men vil da ik syns der var noget galt i det har kun set 1 af filmne 6’ern